2 Eylül 2015 Çarşamba

KİTAP TANITIMI: EVE DÖNÜŞ - KASS MORGAN II ÖN OKUMA + ARKA KAPAK YAZISI


Kitap Adı: Eve Dönüş
Yazar: Kass Morgan
Yayınevi: GO!
Sayfa Sayısı: 328
Etiket Fiyatı: 17TL
Çeviren: Selen Ak
Editör: Nurten Hatırnaz

Merhaba arkadaşlar!! Bugün The 100 serisinin son kitabı olan Eve Dönüş'ün tanıtımı ve ön okuması ile karşınızdayım!! Gerek dizisi gerekse kitaplarıyla oldukça ilgi çeken bir seriyi daha devirdik. Lafı fazla uzatmadan sizi arka kapak yazısı ve ön okuma ile baş başa bırakıyorum :)

İNSANOĞLU EVE DÖNÜYOR
100 ekibi Dünya’ya inişlerinden haftalar sonra nihayet bir düzen kurmayı başarmıştır ama Kolonicileri taşıyan yeni iniş gemilerinin Dünya’ya gelmesiyle birlikte, hassas dengeler yavaş yavaş bozulmaya başlayacaktır.
Dünya’ya acil iniş yapan Koloniciler arasındaki GLASS yeni bir başlangıç umuduyla geldiği bu gezegende, hayallerindekinden çok farklı gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır. Yaralı Koloniciler için canla başla çalışan CLARKE’ın aklında tek bir şey vardır: Dünya’da bir yerde yaşama ihtimali olan anne ve babasını bulmak. Wells, Yardımcı Şansölye ve muhafızlarının gelişiyle sarsılan otoritesini korumaya çalışırken Bellamy geride bıraktığını sandığı suçuyla yüzleşmekle kaçıp gitmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. 100 ekibi ya Dünya’da buldukları özgürlükleri için mücadele edecek ya da sahip oldukları her şeyi ve sevdikleri herkesi kaybedecektir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder