29 Ağustos 2014 Cuma

ETKİNLİK: MİM - Kitaplığınızdaki En İyi 10 Kitap KapağıMerhaba arkadaşlar :) MİMLENDİM!*büyük harflerle yazmama gerek yok ama bağıran büyük harfleri seviyorum*. Kitapların Senfonisi'nden Büşra beni mimledi <3 Mimin konusu kitaplığımdaki en iyi 10 kitap kapağı. Önce  şunu söyleyeyim belli bir sıraya göre yazmayacağım yoksa 3 gün falan karar veremem.  Karışık bir şekilde gidiyor. Kapaklara geçmeden önce benim mimlediklerim:
Aynı  Kitabın Altında-İrem
Kitaplığımda Yaşananlar-Eylül

         İşte favori kitap kapaklarım:

1-Avuçlarının Arasına Bir Kalp Bıraktım

2-Senden Önce Ben


3-Fısıltı4-Melez Sözleşmeleri Serisi5-Aynı Yıldızın Altında


6-Alaska'nın Peşinde7-Beni Seç Serisi


8-Eşleşme Serisi


9-Bela


10-Kayıp Ruhlar Şehri


2 yorum:

  1. Çok güzel seçimler. Beni Seç, Melez Söz. serisi ve Fısıltı'nın kapakları özellikle çok güzel. İlk kitap da öyleymiş. Eşleşme Serisi'ni okumadım ama çok duydum. Kapakları sade ama çok çarpıcı gerçekten. Konuyla da çok alakalıymış. Güzel seçimler, eline sağlık! Bu mim çok zevkli bence, yapmayan kalmadı gibi. :) Ben de bloguma beklerim bu arada, ortaboypopcorn.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederim Asena :) Çoğu hem kapak hem de konu olarak sevdiğim kitaplar aslında. Sadece Eşleşme Serisi'ni aldım ama daha okuyamadım. O tarz kapakları hep sevdim zaten <3 Senin blogunu da zevkle ziyaret ederim tabii :)

    YanıtlaSil